- Advertisement -
Ad image

Choose Your Plan

Get unlimited access to everything

Monthly Plan

Plans starting at less than $9/month. Cancel anytime.

$9/month
Unlimited access to contentPaper magazine deliveredExclusive discountPremium supportCancel any time
[swpm_payment_button id=2227 button_text="Buy Monthly Plan"]

Yearly Plan

Billed yearly at $54, Save 40% for this plan. Cancel anytime.

$54/year
Unlimited access to contentPaper magazine deliveredExclusive discountPremium supportCancel any time
[swpm_payment_button id=2228 button_text="Subscribe Now"]

More Latest News

 Gara e kandidatëve për president, e varur nga nënshkrimet e qytetarëve

Shkup, 28 shkurt - Bujar Osmani nga Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI), Arben Taravari nga koalicioni VLEN i opozitës shqiptare,

admin admin

Blinkeni në Egjipt për bisedime, do të takohet me presidentin egjiptian

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, po shkon në Kajro, ku do të takohet me presidentin egjiptian Abdel Fattah El-Sisi.

admin admin

Aktivitetet e dyshimta të OJQ-së, bastisja e objektit ngjitur me stacionin e Policisë në Prishtinë dhe deklarata e Sveçlës

Policia e Kosovës të mërkurën ka bastisur një lokal që është ngjitur me hyrjen e stacionit policor “Qendra” në Prishtinë,

admin admin

Plot 12 vite nga publikimi i “Hot Right Now”, Rita Ora kujton këngën që e ktheu atë në një divë botërore të muzikës

Rita Ora, këngëtarja shqiptare që ka arritur të bëhet një emër i madh në skenën botërore të muzikës, ka festuar

admin admin

Bujare, nuk është hera e parë që të sulmojnë

Vigjilenca Abazi për Bujare Abazi, që e larguan nga puna Nuk është hera e parë që të sulmojnë. Të hoqën

admin admin

Uji i pijshëm në Shkup është i sigurt për pije

Shkup, 5 shkurt - Uji në Shkup është i sigurt për pije, njoftoi sot Ndërmarrja publike "Ujësjellës dhe kanalizim" - Shkup.

admin admin

OKB thellësisht e shqetësuar nga deklarata e ministrit izraelit për “ndërhyrje ushtarake në Rafah”

Komisioneri i Lartë i OKB-së për të Drejtat e Njeriut, Volker Türk tha se është thellësisht i shqetësuar nga deklaratat

admin admin

Sekretari Blinken vjen nesër në Tiranë dhe takon Begajn, Ramën e Dumanin, Yuri Kim: Vizita për të ardhmen e vendit

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, pritet të ulet në Rinas pak pas mesditës së të enjtes së 15 shkurtit.

admin admin