Popular News
- Advertisement -
Ad image

Get unlimited access to everything

Plans starting at less than $9/month. Cancel anytime.

$9/month
Unlimited access to contentPaper magazine deliveredExclusive discountPremium support
[swpm_payment_button id=2227 button_text="Subscribe Now"]

Follow Us on Socials

Ahmeti nga konaku i tij tha që ndryshimet kushtetuese do të bëhen, jo çdo gjë që e thotë e bën!

Shkup, 1 shkurt – Pas festës së kryeministrit të parë teknik shqiptarë duhet të rikthehemi në realitet dhe të shohim gjërat që duhen bërë por

admin admin
- Advertisement -
Ad image

Nesër pa ujë një pjesë e Komunës së Karposhit

Shkup, 1 shkurt - Për shkak të ndërlidhjes së rrjetit të ri me atë të vjetër në rrugën "Petar Draganov" numër

admin admin

Mot me diell dhe vranët

Për të mërkurën në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në

admin admin

Deklaratë solemne e anëtarit të ri të KSHZ-së, Abdush Demiri

Shkup, 4 mars - Anëtari i sapozgjedhur i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, Abdush Demiri, me të cilin pas disa muajsh u

admin admin

Agron Dedivanaj nga Lutjet e mëngjesit: Shpresë e fortë dhe shtysë në promovimin e idealeve kombëtare

Kryetari i Shoqatës atdhetare "Jehona e Malësisë", Agron Dedivanaj ka cekur rëndësinë e pjesëmarrjes në këtë event shumë të rëndësishëm

admin admin

Ekziston një mit që veturat e kuqe ndalohen më shumë në trafik, por si qëndron e vërteta?

Vetura e kuqe kanë qenë objekt i vëmendjes së shtuar kur bëhet fjalë për policët e trafikut. Ekziston një hipotezë,

admin admin