Austriakët e bëjnë fakt të kryer, trajneri gjerman do ta marrë drejtimin e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës vazhdon të jetë ende pa trajner pas largimit të sllovenit Primoz Gliha i cili ishte i përkohshëm

admin admin

Promovimi i librit “Tranzicioni i gjatë i Maqedonisë: nga pavarësia deri tek Marrëveshja e Prespës dhe më pas”

Shkup, 1 shkurt - Libri "Tranzicioni i gjatë i Maqedonisë: nga pavarësia deri te Marrëveshja e Prespës dhe më pas" sonte,

admin admin

Mot me diell, temperaturat deri në 18 gradë

Për të martën në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2

admin admin

Must Read

Most Popular in This Month

World

Arben Taravari kandidat presidencial i opozitës shqiptare

Gostivar, 15 shkurt 2 - Kryetari i Aleancës për Shqiptarët (ASH) dhe

Kushte të rënda në shkollën e Vërzhallës

Shkup, 3 shkurt - Shkollë pa ujë, dysheme me dërrasa, mure të

Follow Us on Socials

Unlimited digital access to all our Premium contents

Plans starting at less than $9/month. Cancel anytime.

$9/month
Unlimited access to contentPaper magazine deliveredExclusive discountPremium supportAmazon deal coupon every week
[swpm_payment_button id=2227 button_text="Subscribe Now"]
- Advertisement -
Ad image

More Latest News

BDI: Pendarovski e firmosi Kodin Penal me flamur europian edhe pse BE e kundërshtonte

Shkup, 15 shkurt - Stevo Pendarovski le ti tregojë motivet e vërteta për mosfirmosjen e

admin admin

Manastirliu në Universitetin e Sporteve: Gati investimi për pistën e re të atletikës

Ministria e Arsimit dhe Sportit financon për herë të parë projektin për pistën e re

admin admin

Sharon Stone thotë se të jesh një personazh i famshëm kushton: Paguaj afro tre mijë euro për darkë çdo herë

Aktorja e Hollywoodit, Sharon Stone, kohët e fundit u ankua se të jesh një personazh

admin admin

Ky miks frutash është ilaç për gurët në veshka

Nëse nuk jeni njëri prej tyre sigurisht keni dëgjuar për njerëz që kanë gurë në

admin admin

2 Ton lanson edhe dy këngë të tjera nga albumi i ri

2 Ton ka sjellë edhe dy projekte të tjera nga EP i tij i ri.

admin admin

Sa klikime ka videoja e parë e ngarkuar në YouTube?

“Me at the zoo” besohet të jetë videoja e parë që është ngarkuar në platformën

admin admin